העברת חולים בטיפול נמרץ

העברת חולים בטיפול נמרץ

ב"מגן לחולה", אנו מספקים שירות הסעה ללא תשלום עבור אנשים בעלי מוגבלות פיזית, ושירות העברת חולים בין בתי-חולים או לצורך טיפולים.

בישראל חיים כ-30 אלף איש – גברים, נשים וילדים – המרותקים לכיסאות גלגלים. 82 אלף סובלים מנכות פיזית, 61,700 רשומים כנכי צה"ל ו-15 אלף איבדו את מאור עיניהם. אם לוקחים בחשבון את פיגועי הטרור, המלחמות הרצופות והקטל בכבישים – מספרם של הישראלים הנאלצים להתמודד עם אתגר של מוגבלות פיזית הולך וגדל מדי שנה. עבור אנשים אלה, המשימה להגיע באופן פיזי למרכז טיפולי היא מאתגרת כשלעצמה. "מגן לחולה" כאן בשביל לסייע להם, ולהקל עליהם.

העברת חולים בטיפול נמרץ

גם במקרים דחופים של העברת פגים או חולים הזקוקים לטיפול נמרץ, "מגן לחולה" היא הכתובת.

אנו מחזיקים באמבולנס "טיפול נמרץ" כל השנה. אמבולנס טיפול נמרץ מאפשר העברת פגים בין מרכזים רפואיים בארץ, באינקובטור טיפול נמרץ מיוחד, ומאפשר גם העברת חולים הזקוקים לטיפול נמרץ. העברת חולים במצב סכנה דורשת צוות רפואי מקצועי וציוד ספציפי, ולכן, בדרך כלל, יש לאגודת מגן לחולה תוספת עלות משמעותית.

 

העברת חולים בטיפול נמרץ – עלויות

החזקה יומית של אמבולנס טיפול נמרץ עולה 500 ש"ח בממוצע. העלויות כוללות בתוכן צריכת דלק, ביטוחים מיוחדים, טסט, טיפולים תקופתיים, רכישה וחידוש ציוד מתכלה, ועוד.

לעלויות החזקת אמבולנס טיפול נמרץ, נוספות העלויות של עברת פגים באינקובטור מיוחד, של הצוות והציוד המותאמים לכל מקרה ומקרה של פג או חולה. בממוצע, העברת פגים בטיפול נמרץ, כמו גם העברת חולים בטיפול נמרץ, עולה 900 ש"ח, כולל עלויות החזקת האמבולנס.

למרות העלויות הגבוהות, אנחנו לא מוותרים על הצלת חיים. אנשים סומכים עלינו וצריכים אותנו במקרים שאף אדם לא היה רוצה להתנסות בהם, ועלינו להיות שם בשבילם. בחסדי שמיים, מידי חודש, תורמים צדיקים עוזרים לנו להציל חיים. היו המלאכים של החודש הבא ועזרו לנו היום!

עיזרו לנו להמשיך בפעילותנו המקודשת: