הטסת חולים במקרים דחופים

הטסת חולים במקרים דחופים

אגודת "מגן לחולה" מספקת שירות הטסת חולים הזקוקים לטיפול רפואי דחוף במיוחד – שלא ניתן בארץ. חולים הזקוקים לטיפול חירום בחו"ל פונים לאגודה, ואנו דואגים להם לטיסת חירום ולשירות רפואי מתאים לצרכיו במדינת היעד. המטרה היא להקל על החולה ומשפחתו, מבחינה רפואית, כלכלית ונפשית כאחד.

לא רק הטסת חולים – תומכים גם אחרי הטיסה

על אף רמתה הגבוהה של מערכת הבריאות הישראלית, ישנם חולים לא מעטים הזקוקים לטיפולים רפואיים מיוחדים שיכולים להתבצע רק במרכזים רפואיים מתקדמים וייעודיים באירופה ובאמריקה הצפונית.  מלבד ההתמודדות עם הפחד מפני המחלה והשלכותיה, החולים ובני משפחותיהם צריכים גם להתמודד עם הקושי ואי הוודאות שבשהייה הרחק מהבית לתקופה ממושכת, בחששות הטמונות בשפה לא מוכרת, ועם מערכת רפואית שונה מהמוכרת להם.  על את הפתרון לטיפול הרפואי הדחוף והנחוץ, אגודת "מגן לחולה" מספקת באמצעות תכנון מהיר של הטסת החולה. לגבי שאר החששות, האגודה פועלת למען החולים ומסייעת להם באיתור המרכזים הרפואיים והרופאים המתאימים להם בחו"ל, תוך שהיא מטפלת גם בכל הסידורים הנלווים בהטסת חולים, וכן בהסדרת מקום לינה ואירוח עבור בני המשפחה בקרבת בתי החולים. כמו כן, האגודה דואגת לכל הציוד הרפואי הדרוש בזמן הטיסה ועד להגעת החולה לבית החולים.

תמיכה כספית להטסת חולים

בזכות פעילות האגודה, משפחות שידן אינה משגת לממן את ההוצאות הכספיות הכרוכות בהטסת חולים, נהנות מסיוע כספי, מלא או חלקי מטעם "מגן לחולה". האגודה מנהלת משא ומתן עם הביטוחים הרפואיים הגדולים על מנת להבטיח החזר כספי גבוה ככל הניתן.

מתנדבי "מגן לחולה" דואגים לכל – מרגע שהחולה ובני המשפחה עוזבים את ישראל ועד חזרתם אליה.

מצב חירום! עזרו לנו לעזור להם

על מנת להמשיך בפעילות ובמתן ייעוץ וסיוע דחוף לחולים ולמשפחותיהם, אנו זקוקים לתמיכתכם. חס וחלילה, צורך בטיפול רפואי דחוף יכול להופיע אצל כל אחד, וכל חולה מבקש וצריך לקבל עזרה ומענה. תזכו למצוות!

עיזרו לנו להמשיך בפעילותנו המקודשת: