השאלת ציוד רפואי מתקדם

השאלת ציוד רפואי מתקדם

באגודת "מגן לחולה" ישנה מחלקה להשאלת ציוד רפואי ,וכן השאלת מכשור רפואי מתקדם.

מישהו במשפחה נפצע וזקוק באופן מידי להליכון או כיסא גלגלים? נולד לכם בשעה טובה תינוק והוא פג, ויש צורך באינקובטור ובמכשיר הנשמה? זה לא אומר שתצטרכו להישאר בבית- החולים עד סוף תקופת השיקום, אגודת "מגן לחולה" דואגת לכם.

השאלת ציוד רפואי עם "מגן לחולה"

אין תחליף לכיסא גלגלים או אינקובטור, וידוע לנו שלא תמיד קל להשיג מכשור רפואי איכותי ובאופן מידי. כמו כן, עבור רבים מהחולים ובני משפחותיהם המצויות באופן טבעי במצוקה כספית בגלל אבדן ימי עבודה או נסיבות אחרות, הציוד היקר מאוד שהם זקוקים לו – אינו בר השגה .לכן אגודת "מגן לחולה" הוסיפה את תחום השאלת ציוד רפואי לרשימה הארוכה של תחומי העשייה שלה, ומתחזקת מערך אספקה של ציוד רפואי ושיקומי ייעודי. ב"מגן לחולה" מספקים את הציוד הנחוץ לכל מי שזקוק לו. במקום שהחולים ייאלצו לשהות תקופה ארוכה בבית החולים, אנו מאפשרים להם לחזור לחיק משפחתם, ולהשתקם בקצב שלהם בביתם.

פרט לכך שאנו מספקים ציוד ומכשור רפואי מתקדם והכרחי לחולים, אנו גם משאילים אותו למרכזים הרפואיים במקרי חירום, ולעתים קרובות נעשה בו שימוש בפינויים האוויריים של חיילים פצועים ונפגעי פעולות טרור וכן לנפגעי כוויות חמורות – לקבלת טיפול במרכזים הרפואיים השונים בארץ.

ממשיכים בעשייה!

ובכל זאת, אי אפשר להתעלם, הזמן עושה את שלו: הציוד הרפואי נשחק, והביקוש הוא רב מאוד. כידוע, ציוד רפואי מודרני עולה הון תועפות, ותחזוקתו דורשת אלפי דולרים, וטרם דברנו על חידוש המכשור הרפואי הפגום. מובן עתה שללא תמיכה חיצונית של תורמים, כל העשייה והמערך להשאלת ציוד רפואי יעמדו בסיכון. אין אנו ואין אתם יכולים לאפשר תופעה שכזאת. אנשים זקוקים לנו ומצפים לעזרה ולמענה חיובי לבקשתם. רק שילוב כוחות יעזור לנו להמשיך בפרויקט החשוב של השאלת ציוד רפואי לנזקקים.

עיזרו לנו להמשיך בפעילותנו המקודשת: